У Донецьку картопля коштує 50 грн за кілограм

На 1 травня у Донецьку продавали молоду картоплю по 50 грн за кілограм. Постійним клієнтам робили знижки.

На Великдень та травневі свята в Україні традиційно дорожчають продукти харчування. Картопля також не стала вийнятком. Так, в одному із супермаркетів Донецька на 1 травня продавали молоду картоплю по 50 грн 79 коп. за кілограм (більше 6 доларів).

Для власників карток покупця робили знижку - 42 грн 90 коп.

Нагадаємо, що за даними Держкомстату, станом на 1 квітня 2011 р Україна імпортувала на 270% більше насіння картоплі, ніж за той же період 2010 р, при цьому ціни на продукцію виросли майже в 2 рази.

За місяць до Великодня у столиці картоплю вітчизняного виробництва продавали по 10 грн/кг, в передвеликодній тиждень у київських супермаркетах з'явилася єгипетська картопля по 11-14 грн/кг. Такі високі ціни на "бульбу" стали результатом діяльності перекупників, які скуповують картоплю у селян по 1,5 грн і продають її торговим мережам в два-три рази дорожче.

Як повідомлялося, український уряд вирішив розробити заходи щодо стимулювання промислового вирощування картоплі.

За словами прем'є-міністра Миколи Азарова, мають бути створені умови для будівництва овочесховищ, розвитку схем доставки і зберігання картоплі в таких обсягах, які необхідні, щоб вона продавалася за адекватними цінами.

Читайте також:

Донецька область стала "рекордсменом" за рівнем інфляції

Каструля борщу на Донбасі обходиться майже у 60 гривень

Овочі та фрукти дорожчають на 1% кожні чотири дні

Азаров узявся за вирощування картоплі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: