У фіскальній службі похвалилися перевиконанням бюджету на 12 млрд

На кінець травня дохідна частина бюджету виконана.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров заявляє про перевиконання державного бюджету України за доходами за підсумками п'яти місяців.

Як він заявив в інтерв'ю DT.UA,  є ризики для цього у другому півріччі.

"На кінець травня дохідна частина бюджету виконана. Перевиконання — мільярдів 12... Виконання дохідної частини бюджету залишається досить напруженим, особливо нас хвилює динаміка у другому півріччі", - зазначив він, додавши, що "по деяким статтям ситуація дуже напружена".

"В основному мова про рентні платежі — на бурштин, на газ. Там є об'єктивні причини та проблеми: показники за цими статтями завищені. Ми це питання піднімали і в кінці минулого року, коли верстався бюджет, і на початку цього. Очікування з видобутку не відповідають дійсності, а взяти ренту за невидобутий газ неможливо. Але по всім іншим статтям ситуація стабільна", - пояснив він.

Крім того, однією з причин не надто значного перевиконання надходжень Насіров бачить зміцнення гривні в останні місяці: "В комплексі це добре, але з точки зору виконання дохідної частини бюджету — погано. І по податковому напрямку, і, особливо, по митному напрямку, адже там надходження формуються в основному з доларової вартості, і в результаті ми отримуємо не плюс, а мінус". 

Нагадаємо, що Фіскальна служба похвалилася рекордними 60 мільярдами податків за березень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: