Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Газпромі" чекають, що Україна поновить купівлю російського газу: запевняють, що ціну знижено

У компанії кажуть, що Києву достатньо зробити передоплату для відновлення поставок.

Ціна газу, який російський "Газпром" поставить в Україну в третьому кварталі 2016 року, становитиме 167,57 дол. за тис. куб. м.

Про це на прес-конференції в Москві сказав глава "Газпрому" Олексій Міллер, передає УНІАН.

"Ціна для України за формулою ціни за контрактом, який було підписано в 2009 році, становить 167,57 дол. - третій квартал", - сказав він.

Він додав, що попередній рахунок НАК "Нафтогаз України" виставлено і для відновлення постачання потрібно лише зробити передоплату.

"Газпром" гарантовано поставить нашим українським колегам газу стільки, скільки за нього буде сплачено", - сказав Міллер.

Глава "Газпрому" заявив, що українська сторона порушує питання про підписання доповнень до чинного контракту.

За його словами, чинний контракт не вимагає жодних доповнень, щоб відновити поставки в Україну - достатньо зробити передоплату.

"Ціна газу є нижчою, ніж на європейських торгових майданчиках, наразі за нашим контрактом. Купівля нашого російського газу для України є вигідною", - сказав Міллер.

Нагадаємо, 10 червня у "Нафтогазі України" заперечили, що російський газ нині коштує дешевше за європейський. Тоді міністр енергетики РФ заявляв, що "Газпром" у третьому кварталі буде продавати газ Україні за 177 доларів. "Ми в таких умовах газ у "Газпрому" купувати взагалі не будемо,"- наголосив директор із розвитку бізнесу "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції