Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Газпромі" визначилися з датою початку будівництва "Турецького потоку"

Дном Чорного моря прокладуть два магістральні газопроводи.

Будівництво газопроводу "Турецький потік", який проляже від Росії через Чорне море до Туреччини, почнуть будувати 2018 року.

Про це сказав керівник "Газпрому" Олексій Міллер в ефірі каналу "Россия 24".

"Угода в частині початку реалізації проекту та стаття, яка говорить про початок реалізації та будівництва проекту, набуває чинності від моменту його підписання. Дали старт реалізації проекту. За нашим планом, безпосередньо будівництво почнеться 2018 року", – розповів Міллер.

Російська сторона будуватиме газопровід на своїй території, а також повністю прокладатиме його дном моря. На території Туреччини роботи виконуватиме місцева компанія Botas.

Газ із Росії через Туреччини (в обхід України) в майбутньому планують постачати в Європу. Для цього створять спільну російсько-турецьку компанію.

Нагадаємо, Росія і Туреччина підписали угоду про реалізацію проекту "Турецький потік" учора, 10 жовтня. Документ передбачає будівництво двох гілок магістрального газопроводу дном Чорного моря, потужність яких складе 15,75 млрд кубометрів кожна. Одна гілка буде для постачання газу в Туреччину, а інша – транзитом через Туреччину в Європу. Будівництво мають завершити до кінця 2019 року.

Зазначимо, що раніше Росія заморозила запуск газопроводу "Турецький потік", пояснивши свої дії економічною кризою в Туреччині.

Турецький потік
Газпром
Схема будівництва "Турецького потоку" між Росією та Туреччиною

Відео Путін домовився з Ердоганом про створення газопроводу “Турецький потік”

Залиште свій коментар

Вибір редакції