У Генштабі пояснили, чому бійцям АТО затримують виплату "бойової тисячі"

Це пов'язано з новим наказом міністра оборони.

Виплата бойових винагород бійцям АТО тимчасово призупинена через погодження відповідного нового наказу міністра оборони.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

"Наразі підготовлений новий наказ міністра оборони України №67 від 10.02.2016 щодо виплати бойових винагород. Наказ уже погоджений в міністерстві фінансів, міністерстві праці та перебуває на погодженні в міністерстві юстиції. Це стандартна процедура для подібних нормативних документів", - ідеться у повідомленні.

При цьому у Генштабі наголосили, що всі винагороди за минулі бої буде виплачено, згідно з новим порядком.

 

- Виплати "бойової тисячі", винагороди за підбиту техніку, виконання бойового завдання скасовані? - Ні. Усі ці грошові ...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 15 лютого 2016 р.

"Після погодження в Мін'юсті наказ буде оприлюднено на офіційному сайті Міністерства оборони. Також буде підготовлено роз'яснення щодо нового порядку виплат", - резюмували у відомстві.

Раніше повідомлялося, що українським прикордонникам у зоні АТО підвищили зарплату. Уже у лютому, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 №889, усі категорії прикордонників, що захищають зараз країну на сході, отримають надбавку, яка підніме рівень їхнього грошового забезпечення до рівня Збройних Сил та Національної гвардії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: