У IV кварталі російський газ для України подорожчає

Ціна імпортного газу підвищиться з 198 до 205-210 доларів за тисячу кубометрів.

Ціна російського газу для України в IV кварталі 2009 року підвищиться зі 198 до 205-210 доларів за тисячу кубометрів. Про це повідомив директор "Газпром збут Україна" Анатолій Подмишальський на українсько-російському бізнес-форумі.

На початку липня офіційний представник ВАТ "Газпром" Сергій Купріянов повідомляв, що прогнозною ціною газу для IV кварталу є 155 доларів за тисячу кубометрів, проте вона уточнюватиметься відповідно до формули, прописаної в газових контрактах між Україною і Росією.

У I кварталі 2009 року ціна на газ для споживачів України склала 360 доларів за тисячу кубометрів. У II кварталі ціна газу для України склала 280 доларів за тисячу кубометрів, а в III кварталі - 198 доларів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 7 вересня повідомила, що Україна закачала достатньо газу до підземних газових сховищ (ПСГ) для забезпечення країни і транзиту газу до Європи на осінньо-зимовий період.

За її словами, всього до українських підземних сховищ газу зараз закачано 25,5 млрд кубометрів газу і Україна може припинити подальше закачування.

Читайте також:

Тимошенко: транзит російського газу подорожчає більше, ніж на 50%

"Нафтогаз" розрахувався з Москвою за серпневий газ

"Газпром" розповів, скільки платитиме Україні за транзит газу

Тимошенко пішла на поступки Путіну: газові компроміси України

ВідеоРосійський газ для України подорожчає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: