У Кабміні назвали суму витрат на проведення урочистостей до Дня незалежності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом було витрачено майже 300 тисяч гривень.

В українському уряді повідомили, що на урочистості до Дня незалежності у 2019 році було витрачено майже 260 тисяч гривень.

Про це йдеться у відповіді Кабміну на запит "Української правди".

Зазначається, що підготовкою святкувань займалась Державна театрально-видовищна агенція. Згідно з кошторисом, на запрошені колективи було витрачено понад 113 тисяч гривень, на транспортні послуги – 46 800 гривень, а на заробітну плату персоналу – 62 070 гривень.

кошторис на Хід гідності
Українська правда

Водночас, в Офісі президента повідомили, що оплата послуг головних режисерів Алана Бадоєва та Олени Коляденко здійснювалась не з державного бюджету.

Своєю чергою, у КМДА повідомили, що на святкування Дня Незалежності витратили близько 290 тисяч гривень.

У Міністерстві оборони розповіли, що 2019 року на премії військовослужбовцям з метою заохочення до Дня Незалежності було виділено 371 мільйон гривень. 2018 року ця сума становила 9,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, 24 серпня Україна відсвяткувала свій 28-й день народження. Зеленський виступив на Майдані та привітав українців зі святом Дня Незалежності.

У Києві після Ходу гідності на Хрещатику відбувався Марш захисників. У ньому брали участь військовослужбовці, учасники російсько-української війни, волонтери та інші.

Відео 28 років незалежності: Україна відсвяткувала свій День народження

Свій 28 День народження країна зустріла значно тривожніше, ніж навіть перший рік незалежності. Тоді ми не мали однозначного і непримиренного ворога, а тепер найближчий сусід вже 5 рік веде війну на нашій території. Крим – окуповано, а західні союзники, які гучно протестували проти цього, вже думають про повернення Росії у "Велику сімку".  

28 років незалежності: Україна відсвяткувала свій День народження

Залиште свій коментар

Вибір редакції