У Кабміні не можуть знайти угоду Путіна-Януковича про 15 мільярдів кредиту

Яценюк попросив СБУ надати інформацію щодо нібито досягнутих домовленостей.

Кабмін попросив голову СБУ Валентина Наливайченка надати інформацію щодо нібито досягнутих домовленостей між колишнім президентом України Віктором Януковичем та президентом РФ Володимиром Путіним про надання Україні 15 млрд доларів кредиту.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

У відомстві зазначили, що про досягнення домовленостей публічно оголосили за результатами шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося 17 грудня 2013 року в Москві. Проте, як повідомили в Адміністрації президента, інформація щодо документального оформлення згаданої домовленості у відомстві відсутня. Немає її й в органах виконавчої влади.

"Зважаючи на викладене, прошу вжити заходів для з'ясування обставин досягнення вказаної українсько-російської домовленості, а також її нормативно-правового оформлення відповідно до законодавства України та надати відповідну інформацію Кабінету міністрів", - йдеться у зверненні прем'єра.

Минулого року Путін під час зустрічі з Януковичем заявив про те, що російський уряд вирішив допомогти Україні і розмістить 15 мільярдів доларів в українських цінних паперах. Пізніше РФ надала Україні перший транш на 3 мільярди і незабаром заморозила кредит.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: