У Кабміні пропонують розширити список держкомпаній, які відправлять на приватизацію

До документа включили "Турбоатом", "Електроважмаш", "Державну продовольчо-зернову корпорацію України".

У 2016-2017 роках Кабмін планує віддати на приватизацію 330 державних підприємств. До оновленого списку також включили "Турбоатом", "Електроважмаш", "Об'єднану гірничо-хімічну компанію", "Державну продовольчо-зернову корпорацію України", держчастку в Запорізькому титано-магнієвому комбінаті.

Відповідне рішення урядовий комітет ухвалив сьогодні, 30 серпня. Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Юлія Ковалів.

"У попередній редакції постанови ми мали 306 компаній. 102 компанії належить виключити як такі, що вже були приватизовані, перебувають у процесі ліквідації або розташовані в зоні проведення АТО. Приватизувати їх немає можливості. Натомість ми включаємо в перелік додаткових 126 компаній. Усього компаній, які очікуватимуть приватизації в 2016-2017 роках, буде 330. Очікуємо на схвалення уряду", – зазначила Ковалів.

Нагадаємо, велику приватизацію в Україні обіцяють провести останні два роки. Проте великі підприємства продати поки не вдалося. Зокрема, не знайшлося покупців на Одеський припортовий завод. Тож конкурс планують оголосити повторно, а ціну продажу – знизити вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: