Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кабміні допустили частковий продаж "Укрпошти" на міжнародних біржах

Йдеться про 20-30% акцій поштового оператора.

Частину акцій державної компанії "Укрпошта" можливо приватизувати шляхом первинного публічного розміщення акцій (так зване IPO). Це дозволить залучити міжнародних інвесторів, що надасть компанії "поштовх для розвитку". Втім, контроль над підприємством залишать за державою.

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук 21 жовтня на брифінгу за підсумками засідання уряду.

"Укрпошта" доставляє пенсії, іноді є єдиним контактом людини з державою у віддалених населених пунктах. Окрім того, що вона заробляє гроші, вона повинна виконувати певні функції. Таких підприємств небагато, їх близько десяти", - сказав Гончарук.

Прем'єр пояснив, що уряд може підготувати компанію до того, щоб продати 20-30% її акцій різним акціонерам. На його думку, це може надати цьому підприємству нові ресурси, а також можливість посилити і прискорити його розвиток. Втім, Гончарук наголосив, що про повний продаж "Укрпошти" наразі не йдеться.

"У разі продажу невеликого пакета акцій "Укрпошти", держава збереже над підприємством повний контроль, що дозволить зберегти соціальні функції компанії", - додав він.

Нагадаємо, раніше генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський запропонував приватизувати компанію. За її словами, це має віришити уряд. Разом з тим, він наголосив, що "Укрпошта" завжди виконуватиме зобов'язання з доставки кореспонденції як член Всесвітнього поштового союзу. 

Відео З нового року чергове підвищення тарифів Укрпошти – Економічні новини

Здорожчання сервісів Укрпошти, гроші заробітчан та що треба знати, аби мати більшу зарплату - дивіться після актуальної інформації про курси валют.

З нового року чергове підвищення тарифів Укрпошти – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції