У Киргизії українці ведуть переговори щодо СОТ

У Бішкеку розпочалися україно-киргизькі переговори стосовно вступу України до СОТ.

Сьогодні, 12 листопада, у Бішкеку (Киргизька Республіка) розпочались переговори української делегації на чолі з першим віце-прем’єр-міністром, міністром фінансів Миколою Азаровим і киргизької делегації на чолі з міністром економіки і фінансів Акилбеком Жапаровим щодо вступу України до Світової організації торгівлі.

Микола Азаров
УНІАН
Українську делегацію в Киргизії очолює Микола Азаров.
Як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України, з українського боку у переговорах також бере участь міністр закордонних справ Арсеній Яценюк.

Під час переговорів будуть розглянуті шляхи врегулювання фінансових претензій Киргизії до України, компромісне рішення щодо антидемпінгових заходів в Україні до електричних ламп походженням із Киргизії, а також інші актуальні питання двосторонніх відносин. 

За результатами розгляду цих питань українська сторона пропонує парафувати двосторонній протокол щодо доступу на ринки товарів і послуг - останній для України протокол з країною - членом робочої групи зі вступу до СОТ.

"Мета нашого візиту - зняти усі невирішені питання, забути про непорозуміння і зрештою вийти на новий рівень економічного, культурного, наукового, гуманітарного співробітництва", - наголосив на початку переговорів Азаров.

У програмі візиту також передбачені зустріч керівництва української делегації з президентом Киргизії Курманбеком Бакієвим та зустріч міністрів закордонних справ України Арсенія Яценюка та Киргизії Еднана Карабаєва.

Як відомо, у процесі вступу до СОТ Україна завершила переговори і підписала двосторонні протоколи про доступ до ринків товарів і послуг з 49 країнами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: