У Китаї закрили половину молокозаводів

Китайська влада закрила майже половину молокозаводів за неякісну продукцію.

Майже половина молочних заводів у Китаї, які звернулися за продовженням ліцензії, не отримали їх через невідповідність продукції стандартам якості. Проте влада не оприлюднила назви заводів і марки продуктів, які ті виготовляють.

31 березня закінчився термін ліцензії 1176 молочних підприємств КНР. З них нові дозволи не змогли отримати 533 підприємства - 45%. Контролюючі органи виявили, що продукція цих підприємств не відповідає стандартам якості.

2 квітня влада оголосила, що підприємства, що не отримали ліцензію, повинні повністю закритися. Тільки 107 з них дозволили усунути помічені проблеми і знову звернутися за ліцензією. Примітно те, що влада не оприлюднила список тих виробників, які не пройшли контроль якості, і не вказала назви їх продукції, що викликало велике невдоволення споживачів.

Багато споживачів не вірять, що закриття дрібних заводів допоможе вирішити проблему з якістю продукції. Інші вважають, що корінь проблеми полягає в низькому рівні моральності китайського суспільства.

Нагадаємо, що у Китаї у 2008 році відбувся меламіновий скандал. Тоді китайська влада з'ясувала, що токсична речовина меламін додавалася виробниками в сухе молоко, щоб сфальсифікувати кількісний аналіз на вміст білка.

Забруднений порошок потім ішов на виробництво дитячих сумішей і деяких інших продуктів. У результаті отруєння меламіном близько 300 тисяч дітей захворіли сечокам'яною хворобою, як мінімум шестеро з них померли.

ЧИтайте також:

У Китаї знову з'явилися молочні суміші з меламіном

У Китаї розпалюється новий "меламіновий скандал"

У Китаї страчені винуватці отруєння дітей меламіном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: