Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У киянина забрали рідкісний Ferrari через заборговані аліменти

Машину продадуть на державному аукціоні.

Українська держава вперше відібрала в громадянина рідкісний автомобіль Ferrari за борги з виплати аліментів. Машину мають продати з аукціону, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі унікальне авто знаходиться на державному штрафмайданчику і чекає нового власника. "Він 1998 року - 20 років. Але ж тут 17 тисяч пробіг, всього 17 тисяч! Такі авто зазвичай використовуються дуже рідко. Аналогічних автомобілів у країні немає. Це іграшка для тих людей, які можуть собі дозволити і хочуть підкреслити свій статус", - пояснив представник підприємства, що нині відповідає за машину, Олексій Ковтуненко.

Бізнесмен Юрій Чернецький додає – таких авто і у світі небагато. "Я не хотів її віддавати. Мрія будь-якого чоловіка – мати Ferrari. Машина рідкісна, їх усього 900 було випущено у світі", - пояснив він. Чоловік 11 років живе у цивільному шлюбі із успішною бізнес-леді Поліною. Пара світська, заможна, має чотирьох дітей. Сторінки у мережі чоловіка просто-таки рясніють фото і відео з трьома синами і донечкою, для яких він супер-татко. Однак є у Юрія і ще одна дитина. "Це жах. Це називається: посварився з дружиною і просто попав на якийсь секс", - каже він.

П’ята дитина у Чернецького народилася шість років тому від жінки, з якою він загуляв. Сина він визнав і на його честь набив тату. Керівник управління державної виконавчої служби в Києві Віталій Чепурний натомість запевняє, що грошей на дитину батько не давав. "На даний час дитині шість років, і людина не платить аліменти з листопада 2016 року. Розмір аліментів встановлений у 15 тисяч гривень", - пояснив він. Юрій погоджується, що борг накопичився величезний. "Наклали арешт на моє майно, на виїзд за кордон, на водіння машин, дозвіл на зброю. І я, чудовий батько п’ятьох дітей, єдине що зміг віддати – це улюблену свою ретро Ferrari", - пояснив він.

За словами Чернецького, у пастку він втрапив у 2015 році, коли запропонував укласти мирову: мати дитини зобов’язувалася не перешкоджати побаченням із сином, а батько щомісяця платив би оговорену суму. Ці умови, твердить чоловік, порушили обидвоє. "Нічого не змінилося. Я не бачу сина, не знаю, де він. При цьому мама засуджена на умовний термін за торгівлю наркотиками. Я буду позиватися до суду, бо не розумію, як я мушу платити 15 тисяч за сина, котрого не бачу, маючи чотирьох дітей на утриманні, і ви знаєте зараз часи, які настали", - каже він.

Прокоментувати ситуацію мати впродовж дня не змогла. А державний аукціон на ексклюзивний лот відбудеться у липні, і Ferrari чиновники оцінили більше ніж у 2 мільйони гривень. Водночас борг власника сягає всього 300 тисяч, тож решту суми від продажу йому повернуть. Організатори кажуть, що за кілька днів уже надійшо більше 10 заявок. "Я думаю, що на момент реалізації заявок буде більше 50. Гарантійний внесок більше 100 тисяч гривень", - розповів керівник профільного держпідприємства Віктор Вишньов. Статистика Мін’юсту засвідчує, що від лютого, як було посилено покарання за несплату аліментів, з батьків-боржників стягнули більше 1,3 мільярда гривень.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції