У Києві ціна квадратного метра у паркінгу зрівнялася з ціною метра житлової площі

Місце на паркінгах у столичних новобудовах коштує, як іномарка.

У столиці вартість одного квадратного метра паркомісця в паркінгу дорівнює вартості квадратного метра житла, повідомив голова Тимчасової контрольної комісії Київради з питань контролю цільового використання коштів "Київтранспарксервіс" Юрій Дмитрук.

"На сьогоднішній день вартість 1 кв м паркомісця в паркінгу дорівнює вартості 1 кв м житла у місті, а вартість цілого паркомісця прирівнюється до середньої вартості автомобіля. Попит на даний вид послуг не зростає, а бізнес не зацікавлений в інвестуванні у таку нерухомість", - сказав Дмитрук.

За його словами, зважаючи на ситуацію, будівництва підземних та багатоповерхових паркінгів в найближчій перспективі немає, оскільки бюджет Києва не витримає такого навантаження.

"За бюджетні кошти побудувати такі паркінги нереально. Тому комісія прийшла до висновку, що найбільш реальним напрямком вирішення проблем паркування на найближчі 5-10 років залишиться організація паркування на другорядних полосах протилежних до центральної частини міста, біля бізнес-центрів, розважальних закладів, на кінцевих станціях метрополітену, так звані перехоплюючі стоянки, та організація нічних автостоянок в мікрорайонах", - зазначив Дмитрук.

Нагадаємо, тимчасова контрольна комісія з питань цільового та ефективного використання коштів комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" Київської міської ради заявила, що 80% столичних парковок працюють у тіні.

Читайте також:

У Києві 80% парковок працюють в тіні

У Києві відкрилася перша велопарковка

Парковка біля "Борисполя" обійдеться у 400 млн гривень

Ціна за паркування в Києві досягне 16 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: