У Києві можуть зникнути усі речові ринки

Власники торгових точок на столичних ринках все частіше стали переносити свій бізнес у невеликі торгові центри.

Речові ринки в Києві незабаром можуть зникнути. Уже зараз на "базарах" стає все більше порожніх точок, оскільки їх господарі йдуть в торгові центри.

Так, продавці з ринку "Троєщина" розповідають, що навіть у розпал сезону покупців немає, а виживають лише ті, хто завіз шкільну форму. В адміністрації ринку підтверджують, що нині стоять порожніми сотні точок, пише Сегодня.

"У кого було два-три місця, залишають одне, у кого було одне - закривають. І це незважаючи на те, що ми оренду не збільшували", - стверджують в адміністрації.

Така ж ситуація і на інших речових ринках: "Петрівці", "Святошино". Продавці відверто кажуть: речовим ринкам у столиці прийшов кінець.

Торгівля з ринків переміщається в невеликі торгові центри, яких стає все більше на околицях, у спальних районах. Якщо на речових ринках ціна за квадратний метр становить 300-500 грн (точка - 2,5-5 кв м), то в дрібних ТЦ вона майже така ж - від 200 до 500 грн. Влаштуватися в центральних і розкручених ТЦ коштуватиме значно дорожче - до 1500 грн за кв м, але там місць майже немає.

"Навіть у таких дрібних центрах зараз покупців більше, ніж на ринку. Та й перевірок менше, прямо скажемо", - стверджує один із продавців.

Експерти підтверджують тенденцію. За їхніми словами, з'являється все більше брендових магазинів, які пропонують величезні знижки, а значить ринок уже не може запропонувати більш низьку ціну, як було раніше. Другий плюс - це зручність. Наприклад, на торгівлю в ТЦ ніколи не впливає погодний фактор.

Зараз торговці з ринків, щоб утримати клієнтів готові навіть змінювати свій бізнес. Наприклад, вони готові купувати франчайзинг, щоб представляти якийсь бренд, готові вкладати гроші в дизайн магазину.

Читайте також:

У Києві планують закрити ринки і встановити на їх місці супермаркети

Київрада "розпродає" Андріївський узвіз під торгові центри

В Україні найближчим часом подорожчає секонд-хенд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: