У Києві на ділянці куми Порошенка Оксани Білозір зводиться незаконна багатоповерхівка - ЗМІ

У Києві на ділянці куми Порошенка Оксани Білозір зводиться незаконна багатоповерхівка - ЗМІ

Фото: Наші гроші

Забудовник не має дозвільних документів на будівництво.

У Києві на ділянці куми президента Петра Порошенка, колишньої співачки, народного депутата Оксани Білозір зводиться незаконна багатоповерхівка.

Про це йдеться у розслідуванні проекту "Наші гроші".

Білозір отримала у приватну власність ділянку площею 0,08 га на вул. Мирній, 2/1 на Подолі 2004-го року. Земля розташована на території житлової садибної забудови і тут заборонено будувати будинки вище 4-х поверхів. Але зараз вже зведено шість поверхів, а загалом тут планують збудувати дев'ятиповерхівку.

За інформацією журналістів, у забудовника немає документа, який дає право на будівництво, оскільки Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва скасував повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Фото: Наші гроші

Окрім того, для будинків від чотирьох поверхів необхідно мати відповідний дозвіл з обов’язковою експертизою проекту. Такого дозволу теж немає, але будівництво на ділянці Білозір триває.

Видання з'ясувало, у жовтні 2016 року народний депутат за договором про суперфіцій передала свою ділянку під забудову Івану Владу із села Біла Церква на Закарпатті. Той уклав кооперативну угоду з ЖБК Зелений замок, засновниками якого є син Оксани Білозір Ярослав Недзельський та колишня помічниця депутатки Мар’яна Грабінська, а також Іван Влад і Йозеф Москович.

Фото: Наші гроші
Фото: Наші гроші

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація