У Києві на одну вакансію претендують 300 людей

Найбільш популярними серед мешканців столиці стали вакансії бухгалтера та юриста. А от роботодавці найчастіше шукають менеджерів і продавців.

На початку 2010 року на ринку праці Києва на найпопулярніші вакансії роботодавці в середньому отримували 300 відгуків від пошукачів.

Такими є дані, оприлюднені представниками столичних порталів із працевлаштування.

Зокрема, за інформацією рекрутерів, на початку року кількість відгуків на вакансію бухгалтера становила 340 претендентів на одне місце, на вакансію юриста - 320 людей.

Крім того, продавців-консультантів у місті - 315 на одне місце. Разом із тим, працедавців більше цікавлять клієнт-менеджери, продавці та IT-спеціалісти, відзначили представники порталів із працевлаштування.

Нагадаємо, за офіційними даними Міністерства економіки, офіційний рівень безробіття в Україні становить 8,6% - на 10 робочих місць претендують 82 безробітні.

За офіційними даними, протягом минулого року кількість безробітних в Україні протягом минулого року зменшилася на 40%.

У той же час, за словами експертів, рівень безробіття в Україні є значно вищим, а офіційна статистика пояснюється розквітом тіньової зайнятості.

Також, на думку експертів, найближчим часом, в разі погіршення економічної ситуації, кількість українських безробітних може різко зрости.

Читайте також:

В Україні на кожну вакансію припадає по 8 безробітних

Взимку в Україні роботу втратять ще 200 тисяч людей

Зарплати українців за рік впали на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: