У Києві "накрили" конвертцентр із обігом у десятки мільйонів гривень

У Києві "накрили" конвертцентр із обігом у десятки мільйонів гривень

Фото: Прес-служба СБУ

До організації "конверту" причетний співробітник одного з державних контролюючих органів. 

Незаконну діяльність конвертаційного центру із щомісячним обігом понад 50 мільйонів гривень припинила у Києві Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що до організації "конверту" причетні п'ятеро громадян України та співробітник одного з державних контролюючих органів. 

Використовуючи підконтрольні фіктивні комерційні підприємства столичного регіону, зловмисники укладали угоди купівлі-продажу сільськогосподарської техніки та продукції.

Через відкриті у комерційних банках рахунки вони переводили кошти у готівку під неіснуючі товарні операції.

Проводяться санкціоновані обшуки за місцями проживання та роботи організаторів конвертцентру в Дарницькому районі Києва. У 15-ти банківських установах накладено арешти на рахунки 30-ти юридичних осіб, причетних до оборудки.

Тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження за зловживання владою або службовим становищем та за ухилення від сплати податків, зборів.

Нагадаємо, у Києві блокували діяльність конвертцентру, через який перераховувалися та переводилися у готівку гроші, що використовувались для фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

Повʼязані теми:

Наступна публікація