У Києві підвищились комунальні тарифи

У КМДА стверджують, що підвищені тарифи, які набули чинності з 1 липня, покриватимуть собівартість комунальних послуг лише на 72%.

З 1 липня в Києві підвищились тарифи на гарячу воду і опалення. Відповідне розпорядження столичної міськадміністрації раніше опублікувала муніципальна газета "Хрещатик".

Відповідно до документу, тариф на централізоване опалення для населення за наявності лічильників складе 184,41 грн за 1 Гкал (було - 130,6 грн), за їх відсутності - 2,26 грн за 1 кв.м. опалювальної площі на місяць (було 1,6 грн).

Тариф на гаряче водопостачання для населення за наявності лічильника складе 11,75 грн за 1 кубометр (було 8,8 грн); за його відсутності в квартирах з ваннами, обладнаними душами, за одну людину на місяць - 41,14 грн (було 30,8 грн).

Крім того, ГУ з питань цінової політики міськадміністрації за результатами отриманих підприємствами висновків Державної інспекції з контролю над цінами доручено підготувати проект розпорядження КМДА відносно поетапного приведення тарифів на гаряче водопостачання і централізоване опалення до економічно обґрунтованого рівня з 1 вересня 2010 року і 1 листопада 2010 року.

Як заявляв раніше заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, подорожчання стане лише поверненням до тарифів, які діяли з літа 2009 року.

При цьому він відзначив, що тарифи, до яких повернуться з 1 липня, покриватимуть собівартість послуг приблизно на 72%.

Читайте також:

У Києві відключили гарячу воду за борги

Уряд підвищуватиме комунальні тарифи в залежності від регіону

У Києві все-таки підвищать комунальні тарифи

ВідеоУ Києві підвищились комунальні тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: