У Києві почали відключати світло та тепло лікарням і школам

У списку комунальних боржників, оприлюдненому "Київенерго", багато шкіл, лікарень і ЖЕКів.

Компанія "Київенерго" почала відключення комунальних боржників від електроенергії та тепла.

Список боржників сьогодні оприлюднила прес-служба компанії. В ньому більше 60 установ.

Серед них багато медичних закладів, наприклад електроенергію відключають Київському міському центру серця та Київській лікарні швидкої допомоги.

Також у списку управління освіти кількох районів столиці, школи, пологові будинки, багато ЖЕКів і комунальних підприємств.

За інформацією "Київенерго", сьогодні борг столичних споживачів за електрику та тепло перевищує 1,3 мільярда гривень. За електроенергію споживачі заборгували 788 мільйонів гривень, за опалення - 512 мільйонів гривень.

Відключати будуть в основному комунальні підприємства, а також заклади, які фінансуються з міського та районних бюджетів Києва. Всіх їх вже попередили про відключення.

"В ситуації, коли заборгованість споживачів перед "Київенерго" може призвести до повного паралічу системи тепло- та електрозабезпечення в столиці, компанія вимушена йти на крайній захід - відключення боржників", - прокоментував цю ситуацію комерційний директор "Київенерго" Сергій Чех.

"На сьогодні компанія знаходиться у складному фінансовому становищі: ми так і не отримали компенсації від КМДА, яка сягнула 1 мільярда гривень, боржники розраховуються вкрай неакуратно, а питання закупівлі мазуту для постачання тепла до столиці компанія вирішує самотужки. Через небажання своєчасно сплачувати за електрику виявились відключеними не тільки учбові, лікарняні та адміністративні будови, але й деякі вулиці столиці, які належать до об'єктів "Київміськсвітла", - також повідомив він.

У "Київенерго" додали, що діють у рамках законодавства, а відповідальність за відключення несуть самі боржники.

Читайте також:

Список установ, яким "Київенерго" відключає тепло та електрику

Уряд каратиме за відключення тепла

На Одещині школи опалюватимуть соломою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: