У Києві припинена подача холодної води на верхні поверхи будинків

На думку енергокомпанії, водоканал безпідставно відмовляється переоформити договір на підкачування холодної води й підписати акти спожитої насосами електроенергії за останні 4 роки.

Акціонерна компанія "Київенерго" припинила обслуговування підкачувальних насосів холодної води через відмову "Київводоканалу" домовитися про їх експлуатацію.

Раніше "Київенерго" звернулася до міської влади, а також у прокуратуру Києва щодо недотримання, на думку компанії, "Київводоканалом" законодавства, що може призвести до припинення подачі холодної води жителям верхніх поверхів багатоповерхових будинків.

На думку енергокомпанії, водоканал безпідставно відмовляється переоформити договір на підкачування холодної води й підписати акти спожитої насосами електроенергії за останні 4 роки.

1 липня 2005 "Київводоканал" уклав із двома філіями "Київенерго" договори про надання послуг з підвищення тиску холодної води, згідно з якими водоканал повинен компенсувати витрати на експлуатацію насосних агрегатів.

З 1 січня 2006 "Київводоканал" припинив розрахунки за надані послуги за зазначеними договорами й оформлення актів виконаних робіт, мотивуючи це закінченням терміну дії договору.

За даними енергокомпанії, станом на 1 липня борг водоканалу за експлуатацію насосів становив 54,6 млн гривень.

Як повідомлялося, раніше "Київенерго" неодноразово закликала "Київводоканал" укласти договори про експлуатацію насосного обладнання для підвищення тиску холодної води в багатоповерхових будинках, а також погасити заборгованість за його використання в минулі періоди.

У свою чергу, "Київводоканал" заперечував наявність боргу перед "Київенерго".

Водоканал пояснював це тим, що підкачування холодної води в багатоповерхових будинках до 5 поверху включно здійснюється без допомоги насосів "Київенерго", а вартість послуг подачі води вище 5-го поверху входить до квартирної плати мешканців.

Тому, вважає "Київводоканал", ці кошти "Київенерго" повинна була стягувати із ЖЕКів.

Щодо цього питання між компаніями велися судові спори.

Читайте також:

Наступного тижня киянам відключать холодну воду

Київ залучив кредит в 1,5 млрд гривень для ліквідації боргів перед "Київенерго"

Київ погасить борг перед "Київенерго" до 6 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: