У Києві проведено конкурс з продажу ВАТ “Одеський припортовий завод”

Представники 12 країн далекого і близького зарубіжжя взяли участь у презентації конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

У Києві відбулася презентація конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ “Одеський припортовий завод” для іноземних інвесторів.

Згідно з планом підготовки до продажу пакета акцій ВАТ “Одеський припортовий завод” Фонд державного майна України, Міністерство промислової політики спільно з Міністерством закордонних справ провели презентацію конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ “Одеський припортовий завод” для дипломатичних представників 12 країн далекого та близького зарубіжжя.

У презентації взяли участь Міністр Мінпромполітики Новицький, в.о. Голови Фонду державного майна Парфененко, в.о. заступника Голови Фонду Білоцерковець, заступник Міністра закордонних справ Купчишин.

На презентації Фонд державного майна та Мінпромполітики надали інформацію дипломатичним представникам про приватизацію ВАТ “Одеський припортовий завод”, про умови інвестиційної діяльності в Україні та запросили інвесторів, представлених на презентації країн, до участі в конкурсі.

Нагадаємо, 15 липня Фонд державного майна оголосив конкурс з продажу державного пакету акцій у розмірі 99,567% Одеського припортового заводу. Згідно з повідомленням, початкова ціна пакету складає 4 млрд грн. За словами чиновників, продати його сподіваються за 1 млрд доларів. Конкурс відбудеться через 75 днів з моменту його оголошення.

Довідка. ВАТ "Одеський припортовий завод" (м. Південне, Одеська обл.) - другий за розміром виробник аміаку і карбаміду і третій - з випуску азотних добрив в Україні, спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з приймання, охолоджування і перевантаження аміаку.

Експерти оцінюють ринкову вартість ОПЗ з урахуванням поточної ситуації у близько 200-250 млн дол., або близько 1,6 млрд грн.

Читайте також:

Одеський припортовий завод вирішено продати наприкінці вересня

Вінський: "Укртелеком" постраждав від затягнутої приватизації

Ющенко поскаржився в Генпрокуратуру на урядовий план приватизації

Ющенко зняв заборону на продаж ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: