Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві розмір середньої зарплатні "перестрибнув" показник у 15 тис. грн

Скоротився й рівень безробіття.

У Києві середньомісячна заробітна плата порівняно з 2018 роком зросла на 18% і нині становить 15 183 гривень.

Про це йдеться на сайті КМДА.

За словами директорки Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації Наталії Мельник, крім росту зарплат, у столиці скоротився до 6,7% рівень безробіття.

"За останніми статистичними даними середньомісячна заробітна плата в місті Києві становить 15 183 грн, що на 18% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Разом із тим, до 6,7% скоротився рівень безробіття", - зазначила вона.

Мельник також повідомила про збільшення обороту роздрібної торгівлі на 14,4%, а експорт та імпорт товарів - на 21,4% та 11,6% відповідно. За перше півріччя поточного року на 19,5% збільшився обсяг будівельних робіт у столиці.

Як повідомлялося раніше, в Україні в червні 2019 року середня заробітна плата зросла до 10783 грн. Порівняно з травнем розмір середньої номінальної заробітної плати збільшився на 5,3%, а за останні 12 місяців (відносно червня 2018 р.) – на 18,0%. 

ВідеоОприлюднили статистику зарплат в Україні — економічні новини

За даними Держстату, в червні розмір середньої виплати в Україні зріс до 10 тисяч 783-гривень на місяць. Кожен шостий українець на заробітках. Міграцію трудового населення пов'язують з погіршення економічної ситуації в країні. В цьому році з країни вивезли плодово-ягідної продукції на суму понад 116 мільйонів доларів порівняно з 2018-м.

Оприлюднили статистику зарплат в Україні — економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції