Тарифи на опалення для киян зменшили в півтора разу. Але є винятки

Дата публікації
Перегляди
9017
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тарифи на опалення для киян зменшили в півтора разу. Але є винятки

Фото: УНІАН

За один квадратний метр площі оселі без теплолічильника доведеться платити близько 23 гривень.

Кияни, оселі яких опалюються централізовано компанією "Київенерго" та не встановлені теплолічильники, платитимуть за кожен квадратний метр квартири близько 23 грн. Економія після перерахунку за новою системою склала 12 грн, тобто ціну знизили в півтора разу.

Про це повідомив комерційний директор "Київенерго" Євген Бушма, передає прес-служба підприємства.

Також киянам обіцяють перерахувати тарифи за жовтень, що розраховувалися за старою методикою.

"Сума перерахунку індивідуальна для кожного будинку і залежить від кількості діб надання послуги у жовтні. Підключення житлового фонду столиці цього року почалося 12 жовтня і тривало 10 діб. Будинки під управлінням ОСББ і ЖСК приєднувались до системи централізованого опалення за заявками. Саме тому кількість днів наявності опалення у столичних будинках відрізняється. Платіжки за опалення цього місяця почнуть надходити киянам після 15 грудня. Оплачувати рахунок можна до кінця календарного місяця", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Україні кардинально змінили систему нарахування плати за тепло в будинках без лічильників. Відтепер враховують не середньомісячну температуру надворі, як це відбувалося раніше, а беруть до уваги середні показники споживання тепла в тих будинках у місті, де лічильники встановлені. Водночас є винятки. Нова норма стосується лише тих населених пунктів, де теплолічильниками обладнані понад 50% житлового фонду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9017
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація