У Києві відкриють 40 дешевих продуктових магазинів

За місяць у столиці відкриють 40 соціальних магазинів від Київради з низькими цінами на продукти.

До 1 вересня в Києві почнуть працювати ще 40 соціальних магазинів "крокової доступності", де продаватимуть свою продукцію безпосередньо виробники за низькими цінами. Про це учора заявив замголови Київської міськадміністрації Руслан Крамаренко.

"Ми переходимо на прямий контакт з виробниками м'ясної, молочної, овочевої продукції, а також бакалії. Вже отримані більше 200 заявок з Київської області та інших областей України", - сказав Крамаренко, пише Сегодня.

Зараз влада визначає список адрес, де знаходитимуться магазини. В першу чергу беруть до уваги ті райони, де продовольчих точок немає взагалі або мало. За словами Крамаренка, якщо магазини розміщуватимуться в МАФах, то ці конструкції будуть затвердженої типової форми. Купувати кіоски і платити гроші за підключення до комунікацій будуть виробники. Але також здаватимуться в оренду під магазини "крокової доступності" і стаціонарні приміщення.

У КМДА запевняють, що жодної копійки з бюджету на це виділятися не буде. Мовляв, місто виступає тільки посередником між виробником і споживачем.

Нагадаємо, на початку липня глава міськадміністрації Олександр Попов звільнив з посади начальника головного управління торгівлі Ігоря Шовкуна за незадовільну роботу. У тому числі - за провал в реалізації проекту магазинів "крокової доступності".

Ще на початку року планували відкрити 79 точок в усіх районах. Пізніше терміни відкриття перенесли на травень, але і тоді обіцянки не були виконані. До дня Києва запрацювали два соціальні рундуки - на вул. Княжий Затон, 13. В одному з них продають м'ясні продукти, в іншому - молочні.

За червень-липень встигли відкрити ще 8 магазинів.

Як повідомлялось, 15 липня у Києві відкрили найбільший у Східній Європі оптовий продуктовий ринок "Столичний". Він знаходиться на Великій Кільцевій, 110а. На даний момент на ринку працює один павільйон.

Ринок займає територію 160 га. За словами адміністрації, з часом відкриються павільйони з м'ясом, екзотичними продуктами. Наразі на ринку продають тільки овочі.

Читайте також:

Українці витрачають на їжу найбільше у Європі

Киян обдурили з цінами в соціальних магазинах

У Києві відкрився найбільший у Східній Європі оптовий ринок

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: