У Києві відкриють сотні продуктових магазинів для бідних

Ці магазини будуть розташовані в основному в житлових мікрорайонах. Мережі продуктових крамниць з низькими цінами з’являться вже на початку наступного року

Київська міськдержадміністрація в 2011 році планує побудувати у столиці дві сотні торговельних павільйонів з низькими цінами на продукти харчування.

За словами чиновників, ці магазини будуть розташовані в основному в житлових мікрорайонах. Мережі продуктових крамниць з низькими цінами з’являться у Києві вже на початку наступного року, обіцяють у КМДА.

За словами заступника начальника головного управління КМДА з питань торгівлі та побуту Василя Пілявоза, зараз іде підготовка документів для виділення земельних ділянок під такі торговельні точки.

"Ми зараз говоримо про магазини крокової досяжності. Там, де відсутня мережа – поставити магазини, які б продавали за соціально доступними цінами. Тобто брали мінімальну націнку, безпосередньо від виробників отримували продукцію. Чим більше, тим ймовірніше, що буде дешевша продукція", - зазначив чиновник.

"Мережа може працювати більш-менш не збитково, якщо їх не менше 40, а в нас планується більше 200. Буквально з наступного року почнеться їх монтування", – поінформував Пілявоз.

Зазначимо, за даними столичної влади, з 2,5 млн мешканців Києва 850 тис. офіційно вважаються бідними і потребують "особливої підтримки".

Читайте також:

Понад 12 мільйонів українців живуть за межею бідності

Європейські ЗМІ: Україна – держава убогих і злочинців

В уряді визнали зростання цін на харчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: