Посадовці організували нелегальне постачання обладнання з Росії, вартість якого завищували на 80%.

На київському електровагоноремонтному заводі викрили схему розкрадання грошей із бюджету і нелегальної закупівлі обладнання у Росії.

Про це повідомили у прес-службі Департаменту захисту економіки Нацполіції України.

"Провівши десятки процесуальних заходів та проаналізувавши великий обсяг інформації, правоохоронці з'ясували, що упродовж останніх трьох років група компаній безпідставно отримувала перемогу на конкурсних торгах", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясували правоохоронці, із переможцями укладались договори на постачання запасних частин до рухомого складу залізниці, який ремонтують на заводі, проте вартість продукції була завищена на 40-80%.

Окрім цього зазначається, що обладнання постачали з Російської Федерації, а щоб легалізувати кошти, підприємства проводили безтоварні операції з фіктивними фірмами.

За даними експертів, упродовж 2015-2017 років за цією схемою посадовці ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод" та комерційних структур привласнили понад 113 мільйонів гривень держаних коштів.

У четвер, 13 липня силовики провели 23 санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях та на складах держпідприємства і комерційних структур, а також за місцем мешкання фігурантів справи.

Під час обшуків були вилучені понад 1,5 мільйона гривень, печатки суб'єктів господарювання, зброя та фінансово-господарська документація.

Наразі на рахунки заводу та підприємств накладено арешти, відкрито кримінальні провадження за зловживання службовим становищем та привласнення й розтрату майна, слідчі встановлюють посадових осіб заводу та фірм, які безпосередньо причетні до організації оборудки.

Нагадаємо, 13 липня на робочому місці детективи НАБУ затримали директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа та його заступника. Посадовців підозрюютьу "привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем".

Залиште свій коментар