Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві виявили "чорних рієлторів", які хотіли заволодіти квартирами та депозитами померлих

До складу групи входили адвокати, приватний нотаріус, екссуддя.

Правоохоронці викрили в Києві групу "чорних ріелторів". Вони намагалися заволодіти квартирами та грошима на депозитах померлих людей на загальну суму в 5,6 млн грн.

До групи входили кілька адвокатів, колишній суддя Солом’янського районного суду у місті Києві, приватний нотаріус та інші особи. Шахрайську схему організував один із адвокатів. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

"Упродовж 2016-2018 років шляхом підробки документів та заповітів фігуранти намагалися заволодіти майном померлих мешканців Києва, а саме кількома квартирами у центральних районах столиці та коштами на депозитних рахунках. Треба зазначити, що останні також займалися виготовленням документів та внесенням до них недостовірної інформації від імені померлих осіб. У подальшому пакет необхідних документів передавали іншим учасника групи на реєстрацію", - ідеться в повідомленні.

Усім фігурантам справи повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу: ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 та ч. 4. ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Досудове розслідування щодо шести учасників організованої групи завершено та відповідно до вимог ст. 290 Кримінального процесуального кодексу стороні захисту надані для ознайомлення матеріали досудового розслідування.

Слідство щодо ще двох учасників групи – адвокатів - зупинено, бо їх оголошено у розшук.

ВідеоНова шахрайська схема, або як за кілька хвилин киянку надурили на понад три тисячі доларів

У кіоску з вивіскою "Державні лотереї" дівчині обіцяли швидко поміняти валюту на гривні. Вона підписала договір, не прочитавши. А в ньому виявилося, що грошей не буде, на 87 тисяч гривень їй надали "інформаційні послуги".  

Нова шахрайська схема, або як за кілька хвилин киянку надурили на понад три тисячі доларів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції