У Києві визначилися з терміном впровадження електронного квитка в транспорті

Тендер на закупівлю обладнання для введення електронного квитка оголосять найближчим часом.

Невдовзі в Києві оголосять конкурс на закупівлю спеціального обладнання для введення в столичному громадському наземному транспорті електронного квитка. Запустити саму систему на базі "Київського метрополітену" та "Київпастрансу" планують у другому кварталі 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськради.

"Ми плануємо оголосити тендер на отримання програмного продукту для роботи цієї системи. Електронний квиток у нас є, але тільки у підземному транспорті. Перш за все, ми маємо докупити валідатори та бортові комп'ютери для рухомого складу "Київпастрансу". Потім – впровадити інформаційну систему електронного квитка. Це перший етап буде, і другий – це модернізація технічної бази метрополітену та підключення вже до нової системи", - зазначив директор Департаменту інформаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

За даними Європейського банку реконструкції та розвитку, у містах Західної Європи втрати під час збору виручки у міському транспорті складають 2-3%, у Східній Європі — 2-7%. В українських містах втрати сягають 25-40%. У першу чергу, це стається через використання паперових квитків, людський фактор та відсутність автоматичного обліку пільговиків. Запровадження електронного квитка вирішить цю проблему, переконані в Київраді.

Нагадаємо, електронний квиток у транспорті також впроваджують у Львові.

Залиште свій коментар