Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві задля виплати зарплат продадуть з молотка перший літак Ан-148

На аукціон заявки подали вже 10 учасників, однак ще не сплатили гарантійного внеску.

Заради погашення зарплатного боргу літак Ан-148 державного підприємства “Антонов-Фінанс” за місяць планують реалізувати на аукціоні. Цими грошима компанія вирішила розрахуватись зі своїми співробітниками та іншими фірмами, яким винна півтора мільйона гривень, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Суд зобов’язав компанію-власницю судна сплатити борги. Оскільки коштів на рахунках підприємства не було, виконавча служба арештувала літак.

"Ми в першу чергу звертаємо на кошти, потім на рухоме майно, потім ми вже звертаємо на нерухоме майно. Оскільки є в підприємства рухоме майно, ми в першу чергу звертаємось до нього. В нас зараз на виконанні на мільйон 500 тисяч гривень", - коментує старший державний виконавець державної виконавчої служби В’ячеслав Полінський.

Свого часу облавок використовували українські авіакомпанії. Останній комерційний рейс здійснив іще в 2013 році. Відтоді стоїть в ангарі. Лише зрідка виконує тестові польоти. А від травня цього року взагалі жодного разу не підіймався в небо.

Нині весь літак опломбований виконавчою службою. Цей борт - унікальний, оскільки це перший 148-й, який вийшов із заводу Антонова - серійний номер 01-01.

Стартова ціна на судно - 177 мільйонів гривень. Про аукціон оголосили менш, як місяць тому. Покупців вистачає.

"Вже є 10 заявок, поки що ніхто не сплатив гарантійний внесок у розмірі 5 відсотків для того, щоб взяти участь у торгах", - каже генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

Початок торгів у кінці грудня. Якщо до того часу підприємство знайде півтора мільйона гривень на погашення боргу, літака не продаватимуть.

У головному         офісі підприємства “Антонов-Фінанс” на п’ять поверхів будівлі в центрі Києва майже немає людей. Сантехнік, охоронець і директор - ось увесь штат компанії. Директор обурений запитанням про продаж літака. Каже, треба питати – як з міністерства стягнути гроші на зарплати, аби не довелось продавати літак. Перший Ан-148 назвав "мотлохом".

“Антонов-Фінанс” належить міністерству інфраструктури. Чому багатомільйонне майно їхнього підприємства нині йде з молотка, там наразі не коментують.

Кореспондент ТСН Антон Коцуконь

Відео Літак держпідприємства "Антонов-Фінанс" виставили на продаж заради погашення боргів компанії

"АН-148" державного підприємства "Антонов-Фінанс" за місяць планують реалізувати на аукціоні. Цими грошима компанія вирішила розрахуватись зі своїми співробітниками та іншими фірмами, яким винна півтора мільйона гривень. Про борти за борги – дивіться далі.  

Літак держпідприємства "Антонов-Фінанс" виставили на продаж заради погашення боргів компанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції