Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Затримано двох осіб.

У Києві затримали групу осіб, яка вимагала винагороду за вирішення спірних питань з нерухомістю в постраждалих у будівельній афері. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Нацполіції.

Встановлено, що протиправною діяльністю займались директори будівельних компаній. Постраждалі стали жертвою фінансової піраміди з продажу нерухомості, у якій одну й ту ж саму квартиру в недобудові реалізовували одразу кільком покупцям. Тепер тривають майнові спори щодо визнання права власності на придбане житло.

Керівники комерційних структур за вирішення майнового спору на користь ошуканих громадян вимагали від них 50 тисяч доларів США.

Одного з фігурантів справи затримали біля Оболонського суду. Свідками затримання стали кореспонденти ТСН, які поспілкувались з упійманим зі стосом валюти членом групи. Чоловік на своє виправдання стверджував, що ці гроші дали не йому, а навпаки – він нібито ніс їх до суду, аби передати позивачам, з якими було укладено мирову угоду.

Ще одного учасника афери затримали за місцем проживання. В межах кримінального провадження, проводяться слідчі дії в офісах будівельних компаній та за місцем мешкання фігурантів справи. Встановлюється причетність інших осіб до вчинення цього злочину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції