У Києві знесуть півтори тисячі кіосків

Опозиція незадоволена рішенням київської влади і закликає не зносити кіоски, що є єдиним джерелом прибутків деяких підприємців.

Київська міська держадміністрація (КМДА) знесе 1441 кіоск, встановлений без дозвільної документації. В першу чергу будуть знесені об'єкти, розташовані біля будівництв, на інженерних мережах, поблизу навчальних закладів і станцій метрополітену.

Київська влада 29 вересня розпочала масовий демонтаж малих архітектурних форм (МАФ) в столиці. Як розповів заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, нещодавно в столиці завершилась повна інвентаризація МАФ. Вона показала, що в місті встановлено 10 829 кіосків, з яких 1441 розміщені без жодних дозвільних документів. Найближчим часом у КМДА планують демонтувати 232 кіоски, пише "Коммерсант-Украина" в статті "Малые архитектурные реформы".

Між тим представники опозиційних фракцій у Київраді не задоволені результатами інвентаризації. Перший заступник голови фракції БЮТ Юрій Дмитрук заявив, що при демонтажі МАФ повинен дотримуватися соціальний підхід.

"Деякі бізнесмени володіють десятками, сотнями таких об'єктів і здають їх в оренду. Їх і треба демонтувати в першу чергу. А кіоск, який є єдиним джерелом прибутків звичайної сім'ї, ліквідовувати не можна", - сказав Дмитрук.

Нагадаємо, 27 листопада 2008 року Київрада передала повноваження по розміщенню кіосків КП "Київське інвестиційне агентство", яке фактично стало власником і МАФ, і зайнятих ними земельних ділянок. Після численних акцій протесту підприємців і офіційного протесту прокуратури Києва 21 травня 2009 року Київрада скасувала це рішення, доручивши КМДА провести інвентаризацію МАФ. До її завершення був введений мораторій на їх знос.

Проте співробітники комунального підприємства "Благоустрій" і після цього робили спроби знести деякі МАФ, посилаючись на вказівки КМДА і вже скасоване рішення Київради.

Читайте також:

Ющенко має кіоск у Броварах, а Литвин торгує на базарі

Всі кіоски біля метро і в центрі Києва знесуть

На вулицях Києва з’явиться міськдовідка з інформацією про кожного киянина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: