У Києві зникла кредитна спілка із 12-ма мільйонами вкладів

Ще одна кредитна спілка зникла, залишивши обманутих українців. Спілка під назвою "Либідь" не залишила навіть вивіски, тому 1286 вкладників знайти її буде важко.

У столиці з'явилося ще півтисячі обманутих вкладників - кредитна спілка "Либідь" зникла із 12 мільйонами гривень довірливих громадян.

"Либідь" перестала виплачувати відсотки ще в листопаді 2008 року, а потім зовсім зникла.

Обмануті вкладники звертаються у суди і районні прокуратури, адже нині на рахунках "Либіді" лише 300 гривень.

Членами кредитної спілки були 1286 людей з усієї України, з них 565 - у Києві. Для того щоб прийняти колективне рішення про звертання до влади або суду, потрібно скликати збори, які за законом будуть вважатися дійсним при явці мінімум 50%.

Нині ініціативна група вкладників займається тим, що відвідує інших членів КС і запрошує них на збори, відзначає видання.

Але дії окремих членів КС у регіонах, які або заперечують своє членство, або відмовляються про щось говорити, свідчать про те, що в "Либіді" могли бути підставні члени-позичальники, а гроші вкладників насправді ішли в чиюсь кишеню.

За даними Головного управління статистики в Києві станом на 15 вересня 2009 року "Либідь" зареєстрована за адресою вул. Володимирська, 67. Зараз там немає навіть вивіски.

За словами президента Національної асоціації кредитних союзів Петра Козинця, "Либідь" ніколи не входив до їхнього складу. Не числиться "Либідь" і в Усеукраїнській асоціації кредитних спілок.

Тож виходить, що вкладники не мають жодних гарантій на повернення вкладених коштів.

Нагадаємо, що це не перше "зникнення" кредитних спілок. Так, організатори однієї з кредитних спілок Києва купили на гроші своїх вкладників дачу і машину, а також планували побудувати швейну фабрику з пошиття бронежилетів.

За попередніми даними МВС, всього від дій шахраїв цієї установи постраждали 254 людини. Вкладникам не повернули більше двох мільйонів гривень депозитів.

Читайте також:

Київська кредитна спілка "кинула" сотні вкладників

Покійний адмінстратор банку "Київ" встиг з`ясувати, куди ділися гроші вкладників

Вкладники влаштовують у банках спальні місця

Вкладники банку "Надра" продовжують себе спалювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: