У київській мерії запевнили, що гречка не подорожчає

У мерії запевняють, що ціни на крупи в столиці зростати не будуть: "для цього немає взагалі жодних передумов".

В.о. голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов виключає підвищення цін на крупи в Києві.

Відповідну заяву Попов зробив, виходячи з того, що, з його слів, останні кілька днів у Києві спостерігається значне підвищення попиту на крупи, зокрема, гречки.

"Ідеться про те, що в останні дні в Києві склався ажіотажний попит на крупи, і насамперед на гречку. Я можу відповідально заявити, що в нас немає взагалі жодних передумов до того, щоб ця продукція, по-перше, подорожчала, а, по-друге, зникла із прилавків магазинів", - сказав Попов.

Він зазначив, що в Україні зібрано й збирається достатню кількість урожаю для забезпечення не тільки українців, а й експорту такої продукції.

Попов повідомив, що найближчим часом місто проведе консультацію з торговельними підприємствами й уже веде переговори з Міністерством аграрної політики про те, щоб надати Києву додатковий обсяг продукції.

Попов також розповів, що незабаром у Києві буде діяти оптовий ринок сільгосппродукції, який буде працювати весь рік, укотре наполягаючи, що передумов до підвищення цін немає.

Нагадаємо, зі столичних супермаркетів і ринків стрімко зникає гречана крупа. Ажіотаж на дефіцитну крупу супроводжується зростанням цін. Наразі ціна гречки підскочила до 14 гривень за кіло.

Зазначимо, схожа ситуація із гречкою спостерігається і в Росії. Аномальна спека і посуха разом з нульовими запасами привели до того, що вартість гречки в Росії зросла втричі і крупа просто зникла з полиць магазинів.

Читайте також:

В Україні гречка стає дефіцитом

Україну чекає дефіцит гречки

Україна перейде на китайську гречку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: