У київському метро старі проїзні та нові жетони (відео)

Принаймні за проїзними, придбаними на листопад цього року за старою ціною, можна буде їздити весь місяць.

З 4 листопада в Києві починають діяти нові тарифи на проїзд у міському транспорті.

В США завтра выборы
УНІАН
Столичні транспортники таки досягли своєї мети...
Зокрема, нові ціни запроваджує метро. Як повідомляє КП "Київський метрополітен", для деяких категорій пасажирів старий тариф у 50 копійок за одну поїздку залишиться незмінним. Це власники річних проїзних квитків, а також ті, кому за 25 гривень вдалося придбати проїзний на листопад цього року.

Також продовжують діяти проїзні на основі безконтактних карток, придбані на визначений термін дії до підвищення тарифів.

Із новими тарифами кияни отримають жетони блакитного кольору. Жетони зеленого кольору вилучаються з обігу, і вже завтра будуть недійсні. До 3 грудня 2008 року в усіх касах метрополітену триватиме обмін невикористаних жетонів зеленого кольору на нові у співвідношенні 4 до 1. Гроші за невикористані жетони зеленого кольору повертатися не будуть. Обмін жетонів у кількості до 20 штук буде проводитися в усіх касах метрополітену, понад 20 штук — у касі станції "Майдан Незалежності".

Вартість однієї поїздки у метро за жетоном вже завтра становитиме 2 гривні. Для власників безконтактних карток тарифи залежать від кількості поїздок. Перші двадцять будуть коштувати 2 гривні, наступні десять - 1,90 грн., наступні десять - 1,80 грн., поїздки з 41-ї по 50-ту - 1,70 грн.

Метро
УНІАН
Відтепер одна поїздка в метрополітені коштує 2 гривні
Залишається незмінною заставна вартість пластикової безконтактної картки — 7 гривень. Загалом, максимальна кількість поїздок, придбаних пасажиром на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 50. Термін дії пластикової безконтактної картки становить 6 місяців з дати придбання або останнього поповнення, незалежно від кількості невикористаних поїздок.

Проїзні квитки в метро будуть коштувати 41 гривню на 15 днів і 80 гривень на місяць. Студенти вишів будуть викладати 41 гривню на місяць, учні шкіл - 21 гривню.

Підвищуються й тарифи на інші види громадського транспорту. Як повідомляє офіційний сайт КМДА, вартість проїзду наземним транспортом становитиме 1,50 гривні, якщо купити квиток у кіоску, і 2 гривні за купівлі безпосередньо в салоні автобуса, тролейбуса чи трамваю.

Транспортники також запроваджують багато різноманітних нових проїзних. Це проїзні на квартал: на метро – 199 грн.; на один вид наземного транспорту (трамвай, тролейбус або автобус) – 150 грн.; на два види транспорту, один з яких метро – 325 грн.; на два наземні види транспорту – 275 грн.; на три наземні види транспорту – 350 грн.; на чотири види транспорту (зокрема метро) – 499 грн.

Це також проїзні на рік: на метро – 365 грн.; на один вид наземного транспорту (трамвай, тролейбус або автобус) – 275 грн.; на два види транспорту, один з яких метро – 575 грн.; на два наземні види транспорту – 495 грн.; на три наземні види транспорту – 660 грн.; на чотири види транспорту (зокрема метро) – 799 грн.Термін дії річних проїзних квитків установлюється з 1 січня до 31 грудня 2009 року і закінчується 31 грудня 2009 року незалежно від дати придбання.

Додатково запроваджуються проїзні квитки на 12 місяців терміном дії з 1 грудня 2008 року до 30 листопада 2009 року, вартість яких встановлюється на рівні вартості проїзних квитків на рік.

У громадському транспорті залишаються пільги для пенсіонерів, одиноких матерів, інвалідів і тих, хто доглядає за ними, багатодітних сімей.

До речі, київське метро, яке раніше було найдешевшим в Україні, стає найдорожчим. Так, у Харкові одна поїздка метрополітеном коштує 75 копійок, у Дніпропетровську - 60 копійок.

Київські автобуси
УНІАН
А от автобуси будуть коштувати півтори гривні
В Росії метро набагато дорожче, ніж в нас. З початку цього року одна поїздка у московському метро коштує 19 рублів (майже 4 гривні), річний проїзний на метро - 6000 (більше 1000 гривень). У Санкт-Петербурзі в метро їздять за 17 рублів.

А от у Лондоні за одну поїздку доводиться віддавати від 1,5 до 3 фунтів (до 30 гривень), залежно від зони міста, якою ви їдете. У Парижі одна поїздка коштує 1,40 євро, у Римі - не менше однієї одиниці європейської валюти.

ВідеоСкільки коштує проїхатися Києвом?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: