Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Київстару" змінився гендиректор. Чернишов пояснив, чому пішов із компанії

Колишній очільник заявив, що хоче витрачати більше часу на себе.

Екс-генеральний директор телекомунікаційної компанії "Київстар" Петро Чернишов розповів, що йде з цієї посади, щоб приділяти більше уваги собі та своїй родині.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Мені нещодавно виповнилося 50 років і я на дуже багато речей глянув по-іншому. Є багато країн, які дуже хочеться відвідати. Є багато книжок, які довго відкладав. Є троє дітей, на яких майже ніколи не вистачало часу - але ж його залишається все менше. І здоров'я разом із ЗСЖ;) І нові відкриття, враження, досягнення - у мене великі плани на себе!" - розповів Чернишов.

За його словами, за час його перебування на посаді гендиректора "Київстару" у компанії справи пішли вгору і вони обійшли всіх конкурентів у галузі телекомунікацій. Зокрема, він також розповів про рекордні прибутки за 2017 рік та за перше півріччя 2018 року.

"Що буде далі? Я спокійний за "Київстар": ще буде багато цікавих проектів запущено і оголошено в 2018 році і, особливо, в 2019 - але про них тепер нехай говорить новий СЕО. Я передаю йому компанію, яка зростає і в дуже хорошому стані, і впевнений, що "Київстар" продовжить упевнений рух вперед до нових рекордів, за заповітами Джима Коллінза в книжці "Від хорошого до великого", як це було і з "Карлсберг Україна" після нашого розставання", - підкреслив Чернишов.

Жизнь продолжается! (English text below) Если кратко: я завершаю свою деятельность на посту Главы региона Евразии и...

Опубліковано Peter Chernyshov Четвер, 19 липня 2018 р.

Раніше, 17 липня, ЗМІ повідомили про відставку гендиректора "Київстару". За словами джерела агентства "Інтерфакс", відставка Чернишова може бути пов'язана з низкою помилок, допущених в управлінні компанією. Низка експертів у галузі також вважають, що одним з приводів для відставки Чернишова могла послужити його критика на адресу президента України Петра Порошенка. У квітні Чернишов в одному з інтерв'ю розкритикував Порошенка за виступ з промовою на 4G-тендері в діапазоні 1800 МГц між торгами по другому і третьому лоту.

За даними "Інтерфакс-Україна", на місце Чернишова може бути призначений генеральний директор Beeline у Казахстані Олександр Комаров.

Вибір редакції