У компанії Nemiroff змінилася структура управління

На думку акціонерів, залучення до оперативного управління незалежного гендиректора допоможе компанії вийти на якісно новий рівень розвитку.

Сьогодні Голова Ради Директорів української горілчаної компанії Nemiroff Яків Грибов проінформував про зміни в структурі управління і перестановках в топ-менеджменті компанії.

Яків Грибов представив нового найманого професійного менеджера - Юрія Сорочинського, який не є акціонером компанії.

"Сьогодні компанія знаходиться у фазі активного росту, і це заслуга усіх акціонерів, які зуміли виробити ефективну стратегію, які впровадили цю практику в життя. Структура зазнала деяких змін - була обрана нова рада директорів, яка займе більш активну позицію і буде більше підзвітною акціонерам компанії, більше повноважень і відповідальності отримає топ-менеджер, який очолить компанію. Хочу підкреслити, відбувається тільки реорганізація управління, яка не торкнеться базових бизнес-процесів і структури власності компанії. Склад акціонерів і пакети акцій змінюватися не будуть", - підкреслив Яків Грибов.

Юрій Сорочинський був призначений Генеральним Директором Дочірнього підприємства "Українська горілчана компанія "Nemiroff" 7 квітня 2011 року і вступить на посаду відразу після внесення змін в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, документи в який вже були подані 11 квітня. Згідно із Законами України зміни в реєстр зобов'язані бути внесені впродовж трьох робочих днів.

На думку акціонерів, зокрема члена ради директорів Анатолія Кипиша, залучення до оперативного управління незалежного гендиректора допоможе компанії вийти на якісно новий рівень розвитку, що допоможе посилити тактичний і оперативний менеджмент компанії.

"Юрій Сорочинський очолив виконавчий менеджмент компанії Nemiroff. У компанії він - людина не нова, він працював в компанії з моменту її заснування по 2006 рік. Він відповідав за юридичні і податкові питання, у нього є досвід реструктуризації. Після цього він працював в компанії - лідерові світового аудиту і консалтингу. Тобто Юрій Сорочинський - професійний найманий менеджер", - сказав Анатолій Кипиш.

Nemiroff Холдинг - один з найбільших світових виробників алкогольної продукції, яка поставляється в 72 країни світу. За підсумками 2010 року, компанія збільшила об'єм продажів продукції до 473,6 млн, що на 56,8 млн більше показника 2009 року. Об'єм реалізованої продукції міжнародного бренду Nemiroff складає 8,29 млн дал (+3%).

Читайте також:

Власники Nemiroff вирішили не продавати компанію

Росіяни готові заплатити 300 мільйонів доларів за Nemiroff

Nemiroff вироблятиме горілку в Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: