У Криму окупанти намагаються "заманити" інвесторів в обхід санкцій

Перші контракти на півострові чекають вже в червні

Окупаційна влада Криму намагається залучити інвесторів в обхід санкцій. Для цього на півострові розробляють відповідні інструменти. Про це пише ТАСС.

"Для іноземних інвесторів важливо, працюючи тут, не потрапити під режим санкцій. Ми проговорили, що не будемо це публічно висвітлювати. Ряд інструментів дозволить іноземцям сюди заходити, реалізувати схему руху грошей і отримувати дивіденди і доходи. І це не питання публічного обговорення. Нам головне, що такі інструменти присутні", - заявив "глава" Криму Сергій Аксьонов.

При цьому зазначається, що перші контракти Крим може укласти вже у червні цього року. Зокрема, це стосується інвесторів із Німеччини.

Нагадаємо, що ЄС знову засудив анексію Криму Росією. Повідомляється, що Євросоюз продовжить дотримуватися повної реалізації своєї політики невизнання, в тому числі за допомогою обмежувальних заходів. ЄС знову закликає держави — члени ООН розглянути аналогічні заходи щодо невизнання згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №68/262.

МЗС Ізраїлю попередило своїх громадян про незаконність в'їзду на територію окупованого Криму не через територію України. Зазначимо, у січні 2016 року, на офіційному сайті посольства України в Ізраїлі було опубліковано заяву "З приводу в'їзду громадян Держави Ізраїль на тимчасово окуповану територію АР Крим".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: