Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Криму пастор викачує з жінок гроші і змушує їх народжувати йому дітей

Пастор хоче створити нове покоління людей, які будуть правителями світу.

Валерій Маржин
ТСН.ua
Під виглядом духовного розвитку і медитації гуру школи Валерій Маржин викачує з довірливих жінок гроші.
У Криму пастор секти змушував жінок-адептів продавати свої помешкання, а також хотів, щоб вони народжували йому дітей.

Як йдеться в сюжеті "Грошей" кримський гуру Валерій Маржин хотів створити нове покоління людей-небожителів та майбутніх правителів світу.

Про це "Грошам" розповіла москвичка Надія, яка також потрапила на гачок пастора - продала власну домівку, але народжувати так і не стала, вчасно схаменувшись.

"Він хоче народити небожителів, майбутніх правителів світу. І до молодих дівчат, які там знаходяться, він дуже хитро залицяється. Він морочить їм голову так, що вони самі хочуть народити йому дітей", - розповідає Надія.

Жінка також розповідає, що секта себе позиціонує як оздоровчий табір, куди приїздять діти та люди, які прагнуть знайти себе та отримати духовний розвиток. Саме там гуру і "обробляє" підходящих йому дівчат.

Відео Кримський пастор змушує жінок народжувати йому дітей і продавати квартири

Як розповідає Надія, після того як вона приїхала у цей табір, гуру Маржин змусив її продати квартиру в Москві і назавжди своєю домівкою зробити школу. Відтак, жінка позбулась квартири за 60 тисяч доларів і пожертвувала їх для секти.

Однак через три роки такого духовного розвитку терпець Надії увірвався і вона захотіла отримати назад свої гроші. Цього їй так і не вдалося.

З її слів, пожертвувані нею гроші гуру вклав у так званий родильний дім, де жінки мали народжувати йому дітей і через рік звідти виселятися. Зараз Надію не пускають навіть на поріг цього будинку.

Після цього Надія написала заяву в міліцію, однак досі правоохоронці нічого так і не зробили. Тим часом пастор Валерій Маржин продовжує виховувати супердітей і заробляє непогані гроші на довірливих жінках.

Як повідомлялося раніше, в центрі Києва секта Мунтяна проводить пекельні сеанси вигнання бісів, викачуючи з людей гроші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції