У Криму побудують продуктовий ринок вартістю 145 млн доларів

На сьогоднішній день у Криму не існує жодного оптового продуктового ринку.

У Криму планується створити великий оптово-роздрібний ринок сільськогосподарської продукції, вартість будівництва якого, за попередніми розрахунками, складе 145 мільйонів доларів. Про це повідомляють у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі АРК.

За словами заступника керівника кримського уряду Катерини Юрченко, нині жоден з існуючих в Криму ринків не відповідає статусу оптового. У зв'язку з цим учасники наради схвалили ініціативу міністерства створити в автономії ВАТ "Оптовий ринок Криму", 51% акцій якого належали б державі, а 49% -приватним акціонерам, пише ЛігаБізнесІнформ.

Як повідомив заступник міністра Ігор Яговдик, оптовий ринок розміститься на площі 100-120 га, а витрати на його будівництво, по попередніми підрахункам, складуть 145 млн дол.

"Це дозволить розмістити на його території більше семи тисяч торгових павільйонів, супермаркет, складські приміщення, майданчик для продажу продукції з машин та іншу необхідну інфраструктуру", - додав замміністра.

Ринок планують побудувати поблизу Сімферополя з перспективою відкриття його філій в інших регіонах Криму, зокрема, в Джанкой, Севастополі і на Південному березі.

Нагадаємо, 15 липня під Києвом відкрилася перша черга найбільшого у Східній Європі оптового ринку сільськогосподарської продукції "Столичний". Всього проект передбачає чотири черги, остання з яких буде введена в експлуатацію в 2014 році. Ринок буде займати площу в 160 га, загальна вартість об'єкту - більше 1,3 млрд грн.

Читайте також:

У Києві відкрився найбільший у Східній Європі оптовий ринок

У Києві планують закрити ринки і встановити на їх місці супермаркети

У Києві знесли ще один продуктовий ринок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: