У Криму різко збільшилося безробіття, а експорт обвалився майже в 300 разів

Весняне зростання зарплат кримчан "з'їла" 21% інфляція.

Економічна статистика Криму за останні півроку показує глибокий спад "за всіма фронтами".

Як повідомляє депутат Держдуми Ілля Пономарьов, посилаючись на дані Кримстату, експорт на півострові впав у 300 разів, 76% склало падіння пасажиропотоку, 21% інфляція, 0,4% - зростання реальних зарплат.

Після того, як 18 березня був підписаний меморандум щодо прийняття Криму у склад Росії, півострів увійшов в рублеву зону, а інфляція склала 21%.

Зарплати і пенсії в Криму навесні почали зростати, проте суттєву частину цього зростання "з'їла" інфляція. У підсумку, за даними на травень, реальні зарплати в Криму майже не зросли.

Промислове виробництво за шість місяців впало на 9,5%. Для порівняння, у цілому по Росії промвиробництво за той же період збільшилося на 1,7%.

Заборгованість із виплати зарплати склала 51%. Загальний борг Кримстат дає в гривнях - 86,4 млн гривень.

Пасажиропотік в Криму безпосередньо пов'язаний з потоком туристів з України. За шість місяців 2014 р. падіння склало 31,8%, за червень - 76,2% (до аналогічних періодів минулого року).

Разом зі спадом промисловості та обсягів експорту/імпорту в Криму падає і вантажообіг. За червень обвал склав 69%, за шість місяців - 32%.

За перші п'ять місяців 2014 р. експорт з Криму склав $ 3,3 млн, імпорт в Крим - понад $ 20 млн. За підсумками 2013 р. експорт Криму був $ 905 млн, імпорт - $ 1,1 млрд.

Повідомляється, що рівень безробіття в Криму один з найнижчих в Росії - всього 1,4%. Але при цьому чисельність зареєстрованих безробітних збільшилася в порівнянні з червнем 2013 р. на 24,6%.

Раніше повідомлялося, що у Криму Путін у середу проведе нараду з членами Ради безпеки РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: