У Криму в оселі 10 тисяч людей уже місяць не подають питну воду, а тарифи суттєво підвищать

Мешканці Старого Криму та Нижньої Кутузівки споживають привозну воду.

В окупованому Росією Криму 10 тисяч жителів міста Старий Крим на сході півострова та селища Нижня Кутузівка Алуштинського району вже місяць залишаються без питної води. Центральний водогін перестав працювати після того, як у воді виявили мутний осад.

Протягом червня в ці два населені пункти воду привозять автоцистернами. Комунальники з підприємства "Вода Криму" обіцяють, що невдовзі проблему вирішать – нині прокладають 5,5 кілометра труб із Криничанського водозабору. Проте констатують, що об'ємів не вистачить, тож воду подаватимуть за графіком. Тому вирішили прокласти ще один 5,5-кілометровий водопровід.

Тим часом із 1 липня в Криму в півтора разу зростуть тарифи для тих споживачів, які не мають лічильників обліку спожитої води.

Нині кубометр води в Севастополі обходиться споживачам у 28,48 рубля (10,8 грн). А кубометр привозної води коштує 104 рублі (майже 40 грн). Для прикладу, ціна кубометра води в Києві – майже 8,7 грн.

Нагадаємо, проблема з питною водою в Криму гостро стоїть останні два роки, відколи Росія анексувала півострів, а Україна перестала туди подавати воду з Дніпра.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: