Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У лісопосадці під Дніпром знайшли мішки з порізаними гривнями

Нацбанк з'ясовує, як мішки опинились просто неба.

Гроші в мішках знайшли у полях неподалік Дніпра.  Про таку знахідку повідомили поліцію люди, що проходили повз насадження, передає кореспондент ТСН.

Кореспонденти застали вантажників, що згрібали порізані купюри у мішки. У килимі з грошей видніються штампи комерційних банків та НБУ і дата – червень 2018 року.

Усі купюри дрібно порізані, проте видно, що це банкноти по 50, 20, 10 та одній гривні.

ВідеоПід Дніпром знайшли подрібнені гривні в мішках

Нацбанк з'ясовує, як мішки опинились просто неба.

Під Дніпром знайшли подрібнені гривні в мішках

НБУ заявив, що вивчає ситуацію та всі обставини. Банк оприлюднив відео, як відбувається утилізація гривень. На відео можна побачити, що банкноти дрібнять на менші частки, ніж були виявлені у мішках.

"Знищення банкнот відбувається повністю в автоматичному режимі у регіональних підрозділах Національного банку та Центральному сховищі (м. Київ). Банкноти ріжуться на дрібні частини, здрібнена маса збирається у мішки або подається у спеціальний прес, який робить із здрібненої маси брикети. Відновити порізану банкноту неможливо. Після цього здрібнена маса утилізується на спеціалізованих сміттєвих полігонах твердих промислових відходів компаніями, з якими у Національного банку укладені відповідні договори. З огляду на ситуацію, що сталася, Національний банк зробив відповідний запит до компанії, яка здійснює утилізацію відповідно до договору, для з’ясування обставин події. У випадку виявлення порушень умов договору, Національний банк вживатиме адекватних заходів", - йдеться у заяві регулятора.

Поліція Дніпропетровської області у знахідці не бачить складу злочину.

"Кримінального складу злочину поліція не вбачає. Але працюють слідчі та відпрацьовують версії, як ці гроші, а точніше те, що від них залишилось, могли потрапити в те місце", - повідомили у поліції.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції