Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протестувальники вимагають нового референдуму.

У Лондоні 23 червня, у другу річницю референдуму, на якому британці проголосували за вихід своєї країни з ЄС, тисячі людей вийшли на протест проти "Брексіта".

Про це повідомляє BBC.

Як повідомляється, люди вимагають нового референдуму щодо угоди з ЄС про Brexit. Демонстрацію організувала кампанія "Голос народу" (People's Vote). Там наголошують, що "угоди ще не досягнуто" і "голос народу має бути почутий".

Така ініціатива з'явилась, оскільки старші міністри уряду, Ліам Фокс та Девід Дейвіс, стверджують, що Британія готова вийти з переговорів з ЄС взагалі без жодної угоди про майбутні відносини.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Своєю чергою, протестувальники переконують, що у британців має бути вибір – покинути ЄС з угодою, про яку домовляється уряд, чи залишитися у складі Євросоюзу.

"Але найважливіше, що це не тільки рішення 650 політиків у Вестмінстері… Brexit – це величезна справа, яку мають вирішувати усі 65 мільйонів людей в країні, саме тому люди сьогодні мітингують за народне голосування", - заявив Джеймс МакГрорі з організації Open Britain.

За попередніми оцінками, у демонстрації взяли участь 50 тисяч осіб, повідомляє The Guardian.

Нагадаємо, 13 червня нижня палата британського парламенту з мінімальною перевагою схвалила план виходу з ЄС. У перехідний період британська сторона не зможе брати участь в ухваленні рішень, але продовжить дотримуватися правил ЄС, вносити внески в його бюджет і визнавати рішення суду ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції