Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Луцьку зірвали джекпот "Лото-Забава" у розмірі 3 000 000 гривень

4 лютого 2018 року під час розіграшу 965-го тиражу державної лотереї "Лото-Забава" гравець з м. Луцьк зірвав джекпот сумою 3 000 000 гривень, повідомляє оператор державних лотерей "М.С.Л."

Цей джекпот став першим у 2018 році.  Минулий джекпот"Лото-Забава" було виграно 20 листопада 2016 року. Тоді заповітні 3 мільйони гривень дістались щасливчику з Рівненської області – Костянтину Алєксєєву, який 17-18 грудня 2016 року завітав до Києва та став одним з почесних учасників "Клубу мільйонерів" М.С.Л."(https://msl.ua/uk/default/article/id/18153).

Наразі відомо, що новоспечений мультимільйонер з Волині придбав свій виграшний білет №0019773 на фірмовому острівку "М.С.Л." у супермаркеті "Сільпо", що розташований на вул. Кравчука, 23, м. Луцьк. Нагадаємо, що для отримання консультації щодо оформлення виграшу потрібно звернутись на гарячу лінію "М.С.Л." за телефоном 0 (800) 21 00 65.   

Переможець запрошується до елітного "Клубу мільйонерів "М.С.Л.". Це дозволить йому скористатися всіма перевагами членства у цьому клубі. Окрім того, оператор державних лотерей "М.С.Л." пропонує улюбленцю Фортуни взяти участь у подарунковій ексклюзивній VIP-програмі "Два дні з життя мільйонера" у столиці. Програма розрахована на двох осіб. Кульмінаційний момент цієї програми – зустріч у прямому ефірі "Лото-Забава" з улюбленими ведучими, Ларисою Руснак та Анатолієм Гнатюком, які урочисто вручать почесному гостю чек на 3 млн. гривень.   

За всю історію існування лотереї "Лото-Забава" гравець, який виграв 3 млн. гривень у  тиражі №965, став вже 282-м у низці щасливих мільйонерів та третім цього року. Нагадаємо, щоб виграти джекпот "Лото-Забава", потрібно закреслити в ігровому полі три горизонталі з виграшними числами без пільгових підковок або п’ять будь-яких горизонталей у  білеті. Спостерігати за розіграшами лотереї можна у прямому ефірі телеканалу "1+1" щонеділі о 09:00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції