Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львівській міськраді продовжують замовляти таксі на Євро-2012

Департамент "Євро-2012" замовив автотранспортних послуг на 97 тис. гривень.

У Львові досі існує департамент "Євро-2012", який замовляє персональні таксі, повідомляють "Наші гроші".

Так, згідно повідомлення "Вісника державних закупівель", 1 квітня департамент Львівської міськради за результатами тендеру домовився з КП "Ратуша-сервіс" про надання автотранспортних послуг на суму 97 тис. грн.

Зокрема, департамент замовив послуги легкового седану з клімат-контролем і семимісного мікроавтобусу, а  також послуги чергового автомобіля.

Читайте також: Найбільше на Євро-2012 заробили аеропорти, ресторани і таксисти

Зазначимо, департамент "Євро 2012" займався підготовкою до чемпіонату Європи з футболу. До складу департаменту входить відділ (апарат департаменту), управління міжвідомчої координації, управління туризму та управління адміністрування, будівництва та розвиту інфраструктури. По завершенні Євро-2012 Львівська міськрада голосувала за перейменування департаменту, проте депутати не прийняли це рішення.

Нагадаємо, раніше прокуратура перевірила законність використання коштів держбюджету для оновлення парку автобусів у містах, котрі приймали Євро-2012. В результаті перевірки виявилося, що львівське комунальне підприємство придбало автобуси під Євро-2012 з дешевшою комплектацією, ніж було зазначено у документах. Внаслідок таких дій було допущено розтрату майже 500 тис. грн бюджетних коштів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції