Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові через тіньовий конвертцентр щомісяця виводили півмільярда гривень: причетна ДФС

Було організовано незаконне формування податкового кредиту.

У Львові правоохоронці "накрили" конвертаційний центр, через який з рахунків підприємств виводились кошти. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

З'ясувалось, протягом 2018-2019 років через конвертцентр організували протиправну схему виведення у тіньовий сектор безготівкових коштів підприємств реального сектору економіки та державних коштів шляхом конвертації їх в готівку внаслідок організації незаконного формування податкового кредиту. Як наслідок, такі дії завдали шкоди економічним інтересам держави у особливо великих розмірах. 

За попередніми даними, місячний тіньовий обіг вказаного конвертаційного центру складав понад 500 млн грн.

На Львівщині ДБР, НАБУ та СБУ спільно припинили роботу конвертаційного центру з місячним обігом у понад 500 мільйонів...

Опубліковано Державне бюро розслідувань Субота, 4 травня 2019 р.

Проведені обшуки за місцем роботи окремих службових осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області та на об’єктах, які використовувались організаторами транзитно-конвертаційного центру для акумулювання готівки.  Під час обшуків відповідні речові докази вилучені. 

Слідчі встановлюють службових осіб Головного управління ДФС у Львівській області, причетних до вказаної протиправної схеми, а також інших осіб, причетних до роботи конвертаційного центру. Наразі діяльність вказаного конвертаційного центру припинена. 

Розслідування проводиться за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та  ч. 2 ст. 205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі).

Нагадаємо, посадовців Житомирської митниці ДФС викрили на вимаганні коштів за безперешкодне оформлення товарів від підприємств. Гроші митники вимагали як за експорт, так і за імпорт товарів, внаслідок чого отримали 1650 доларів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції