У Львові визначили компанії, які впровадять електронний квиток у громадському транспорті

Дата публікації
Перегляди
1445
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові визначили компанії, які впровадять електронний квиток у громадському транспорті

Фото: УНІАН

Вартість системи на десять років становитиме 11 із половиною мільйонів євро.

У Львові завершився тендер на розробку сервісу електронного квитка в громадському транспорті. Переможцем став чесько-український консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC.

Нині відбувається підготовка документів для підписання договору з переможцем, в якому буде прописано послідовність дій у провадження автоматизованої системи обліку проїзду в громадському транспорті міста. Про це повідомляє пресслужба Львіської міськради.

Вартість системи на 10 років становитиме 11,6 млн євро. Е-квиток кредитується Європейським банком реконструкції та розвитку. Банк вже завершив перевірку та акцептацію підрядника.

"Важливим критерієм під час вибору підрядників, у першу чергу, став досвід впровадження таких проєктів у інших країнах. І він успішний", - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Загалом, на тендер були подані шість технічних пропозицій, із яких відсіяли три, а до фіналу дійшли дві.

Договір із переможцями тендеру хочуть підписати до кінця цього року, щоб уже 2020-го запустити тестову експлуатацію системи е-квитка.

Львівський е-квиток працюватиме за принципом Account Based, коли вся інформація про поїздки буде зберігатися на сервері та в персональних кабінетах мешканців. За рахунок того, що усі перевізники будуть інтегровані до однієї системи, мешканцям буде значно простіше не лише здійснювати оплату за проїзд, але й планувати свої поїздки. Адже мобільний додаток дозволить також відстежувати рух громадського транспорту, будувати оптимальний маршрут тощо. Водночас, розрахуватися за проїзд можна буде з допомогою мобільної аплікації, розумного годинника, банківської картки чи QR-коду.

Нагадаємо, е-квиток уже працює в Києві, проте повноцінний запуск системи перенесли на наступний рік.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1445
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація