У матерів-одиначок відбиратимуть соцдопомогу за породистих домашніх тварин

Дата публікації
Перегляди
8208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У матерів-одиначок відбиратимуть соцдопомогу за породистих домашніх тварин

У матерів-одиначок відбиратимуть соцдопомогу за породистих домашніх тварин

Якщо у матері-одиначки є кондиціонер, велосипед чи породиста домашня тварина, - її позбавлять соціальної допомоги.

З 1 грудня уряд по всіх областях розпочне експеримент "Непрямі методи оцінки доходів громадян". Перевірятимуть матерів-одиначок, які претендують на соціальну допомогу. Про їхні доходи інспектори управлінь праці і соціального захисту розпитуватимуть сусідів.

Соціальну допомогу не призначатимуть тим жінкам, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будматеріалів. Також інспектори цікавитимуться наявністю співмешканців і квартирантів, породистих тварин та отриманням грошових переказів з-за кордону, пише Gazeta.ua.

"Це продовження загальної тенденції уряду вирішувати питання бюджету виключно за рахунок малозабезпечених громадян, — пояснює Павло Розенко, експерт Центру Разумкова. — Жодної економії коштів це не принесе, бо мова йде про мізерні суми — жінки отримують близько 300 гривень".

За його словами нововведення матиме протилежний ефект. Для держави це будуть лише додаткові витрати, бо непрямі оцінки доходів теж має хтось робити. Теперішнього штату соціальних інспекторів недостатньо, тому доведеться наймати людей. Якщо врахувати, що нинішній уряд — це заможні люди, які не звітують перед українцями, скільки вони отримують і на що витрачають гроші, то вимагати звіту від інших категорій населення недопустимо.

Читайте також:

Соціальну допомогу призначатимуть по-новому

Українські сім'ї отримують найменшу в СНД допомогу на дитину

Рада збільшила виплати при народженні дітей

У Пенсійного фонду скінчилися гроші на виплати пільговикам

Пільговикам у наступному році платитимуть ще більше

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація