Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Межигір'я" Януковича з'явився новий власник

Рішення про зміну власника ухвалив Печерський суд Києва.

Відтепер колишня резиденція "Межигір'я" екс-президента-втікача Віктора Януковича належить державі. Печерський районний суд Києва передав його в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Відповідне рішення було ухвалене 29 травня, а оприлюднене 5 липня.

Зокрема, АРМА отримала в управління "Центр відпочинку та здоров'я", розташований на вул. Івана Франка, 19, "Вишгородський масив" у селі Нові Петрівці Вишгородського району, сусідній житловий будинок на вул. Івана Франка, 18, будинок №123-А, розташований на вул. Межигірській у Нових Петрівцях, 100% статутного капіталу ТОВ "Танталіт" (капітал 146 млн 629 тис. 340 грн); будинок площею 619,6 кв.м; земельну ділянку рекреаційного призначення, що розташована на території Новопетрівської сільської ради, за межами населеного пункту, площею 1,7688 га; квартиру площею 239,40 кв.м; два гаражі.

Нагадаємо, майно резиденції "Межигір'я" заарештували три роки тому, в липні 2015-го. Земельні ділянки суд передав державі 2017-го - тоді суд визнав недійними договори, відповідно до яких резиденцію 2007 року вивели з держвласності.

ВідеоТСН показала, що залишилось у Межигір'ї після втечі Януковича

У Межигір’ї танцюють страуси, яких без підтримки Януковича стало вдвічі більше. Будують монастир, який там був ще тисячу років тому. А у багатьох приміщеннях глобально тріщать стіни і стелі. Сьогодні рівно чотири роки, як люди вперше зайшли в Межигір’я. Що зі скарбами Януковича було в перші дні і що залишилося, дивіться у сюжеті.

ТСН показала, що залишилось у Межигір'ї після втечі Януковича

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції